Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip Agnė Jagelavičiūtė užmezgė romaną su maistu?

12.14 Ketvirtadienis 16:05
Rima Aukštuolytė

„Mano santykis su maistu ne visada buvo toks malonus“, – sako Agnė Jagelavičiūtė, mama, stilistė, verslininkė, žurnalo „AŠ Ikona“ vyr. redaktorė ir jau trijų kulinarinių knygų autorė.

Tačiau dabar ji santykį su maistu vadina tikru romanu, nes maistas A. Jagelavičiūtei – ne tik hobis, bet ir viena iš gyvenimo meilių.

„Susidraugavau su maistu, kai supratau, kad galiu kontroliuoti daug dalykų, bet ne maisto kiekį. Taigi, radau būdą valgyti daug“, – pasakos A. Jagelavičiūtė, kuri pati žino, ką reiškia susidurti su mitybos sutrikimais.

Ji taip pat juokiasi iš pasakymo, kad žmonės nežino, ką gaminti. „Nežinai ką gaminti, atsiversk kulinarinę knygą!“, – pataria moteris, jas skaitanti net prieš miegą.

Kaip įveikti maisto baimes, kodėl A. Jagelavičiūtė nemėgsta kūčiukų, koks maisto produktas, jos nuomone, galėtų būti dievas ir kodėl ji neįsižeistų per šventes gavusi praktišką buityje daiktą, išgirsite laidoje „Skonio iššūkis“.

Komentarai